#695
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
#770Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
#173
Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van verguld brons op bruin onyxen voetstukken. De pendule versierd met een romantisch koppel, de kandelaars met vijf bloemvormige lichtpunten en eveneens met een koppel.
#555
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
#536
#277
Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
#454Ivan Good
“Gestrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1978.
”Echoué”. Huile sur panneau. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 39 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#18
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#297
Een oude speculoosplank.
#672Piet JacobsPeriod: °1934
“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/180