#84Leo Maricq“Sluis te Brabant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ecluse, Brabant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#777“Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.
”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
Une petite armoire à tiroirs chinois, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. 55 x 56 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#710Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#393Een lot van acht Vieux Bruxelles hoornvaasjes in diverse maten.
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une paire de boucles d’oreilles en, or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 450 / 550 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
#73J. Brouns“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 120