Other lots in this auction
-
#284P. Angello
“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#338Dubois
Vaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#540
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,74 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,74 ct et diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#495
Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.
Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.No longer availableDim. h: 31 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Simonin Gerard
“Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Auprès du rouet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#402Jef Van Tuerenhout
“Naakt”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361
“Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Talrijke illustraties.
”Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Beaucoup d’illustrations.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#671
Een paar moderne polychrome Chinees porseleinen vazen. Met figuren in het decor.
Une paire de vases modernes en porcelaine chinoise polychrome. Décoration de figures.No longer availableDim. h 94Estimate: € 200 / 240 -
#164
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115
Een briljant van 0,60 ct. Color G SI2. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#650
Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400