Other lots in this auction
-
#349Remy De Pileceyn
“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#93
Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
Un décanteur en verre dans un support en métal en forme de vignes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#515
Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
Trois vases en porcelaine chinoise et japonaise Satsuma.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#353
“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#340
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400/1500 -
#494
“Landschap met huizen”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Raty Alb.
”Paysage et maisons”; Huile sur carton. Porte une signature: Raty Alb.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#467
Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#469Boch Keramis
Twee vaasjes en een kannetje van aardewerk met een reliëfdecor van bessen. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une verseuse en faïence, décor en relief de baies. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 30/40 -
#254Frans MortelmansPeriod: 1865-1936
“Stilleven met roze en rode rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses roses et rouges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 1500/2000 -
#581
Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ chinois en ambre sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120