Other lots in this auction
-
#348HutchenreuterEen paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).
Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base. (un porte-bougie manquant.No longer availableDim. 24 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#747Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#138Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.
Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#453Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#180Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#32Willy StockPeriod: 1917 - 1998“Straatzicht op een regenachtige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de rue pluvieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#137Royal Doulton, EnglandEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160

