Other lots in this auction
-
#534
“Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260/280 -
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 345 x 92 cmEstimate: € 80/100 -
#222Alfons Van Beurden
“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poivrons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct (fermoir détaché).No longer availableDim. 6;69 gEstimate: € 140/180 -
#697
Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.
Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpenEstimate: € 200/300 -
#22Edmond Van DoorenPeriod: 1895-1965
“Kasteel op een rots”. Gravure. Gesigneerd en met opdracht van de kunstenaar.
”Château sur rocher”. Une gravure. Signée et avec dédicace de l’artiste.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#753
Twee documentatieboeken: ‘ Corvette milestones’ M. Mueller en ‘ Sports car color history: Corvette 1953 - 1962’ M. Mueller
Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#336
Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#171Royal Dux
“Ontvangst van een edele dame in een sedanstoel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Perfecte staat.
”Réception d’une dame dans une chaise à porteurs Sedan”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base d’un petit triangle rose.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#294Floris Jespers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500/1600 -
#67
Een paar Brusselse hoornvazen met een roze en verguld decor. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décor rose et doré. +- 1900.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70/100