#417Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#293Een mahoniehouten banjobarometer.
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#271Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
#98Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#415Borin“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 750 / 850 -
#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
#328Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50