#224Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#153LladroEen moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 220 -
#431Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
Une paire de vases en faïence flamande, noir et beige. Numérotés 2224, ‘Belgium’. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Johannes Paulus II bezoek aan Afrika. Een vergulde medaille. In origineel doosje.
#102Jozef VerswijvelPeriod: 1907 - 1980“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#268“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#578“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
#211Een lot serveerbestekken, bestaande uit twee gevermeilleerde lepels met handvatten van parelmoer, een slabestek met hoorn, een suikertang. Twee vleesvorken en een lepel van zilver. De lepel gemerkt en gegraveerd. Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895.
Un lot de couverts de service, comprenant deux cuillères vermeille, manches en nacre, un couvert à salade en corne, une pince à sucre, deux fourchettes à viande et une cuillère en argent. La cuillère marquée et gravée:’ Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895’.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#128Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.
Un cerf en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 100 / 150