Other lots in this auction
-
#721Villeroy & Boch, Septfontaines
Een theeservies van porselein met een veelkleurig decor “Acapulco”. Onderaan gemerkt. Bestaande uit een theepot, een dienblad, twee onderzetters, twee kopjes zonder oor, zes kopjes en zes schoteltjes.
Service à thé en porcelaine à décor polychrome “Acapulco”. Marque sous la base. Comprenant une théière, un plateau, deux sous-plats, deux tasses sans anses, six tasses et six soucoupes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#276
Een paar Jugendstil kuipzetels, met roze fluweel bekleed. Evenals twee dito bijzetstoeltjes. Beide subtiel ingelegd met een weinig parelmoer. Begin XXste eeuw.
Paire de crapauds art nouveau recouvert de velours. Ainsi que deux chaises volantes semblables, les deux subtilement incrustées de nacre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#583Louis Leloup
Een vaasje van glaspasta met een handgeschilderd decor.
Petit vase en pâte de verre à décor peint à la main.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#627
Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500 / 700 -
#297Capodimonte
Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669Frans RondaPeriod: 1899 - 1976
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maisons dans un paysage”. Huyile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558
Vaas met platte buik van polychroom Chinees porselein.
Vase à panse aplatie en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H.43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ctNo longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253
Drie boeken. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” en “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.
Trois livres. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” et “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#658
Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#405
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 450 / 550