Other lots in this auction
-
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#551
Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een hurkende man. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un homme accroupi. Marque incrusté sous la base.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 100/120 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#376
Een eikenhouten armstoel met verstelbare leuning.
Fauteuil en chêne aux accoudoirs réglables.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 60/80 -
#839C. Van Santweghe
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#544
“Tulpen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tulipes”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#357
Een bronzen en een messingen vijzel, beide met stamper, en een bronzen antropomorfe aquamanile met apocriefe inscriptie “Deus et Lumen MDLXXV”.
Mortier en bronze et un en laiton, avec leurs pilons. Ainsi qu’un aquamanile antropomorphique à l’inscription apocryphe “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#465
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#627
Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500/700 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#831
Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.
Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30/40 -
#310Dinh Van
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids totaal de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 800/1000