Other lots in this auction
-
#736
Eikenhouten koffer in Renaissancestijl.
Un coffre en chêne, style Renaissance.No longer availableDim. 650 x 155 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#21
“Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Een tweetalige uitgave met telkens drie gedrukte prenten van twaalf kunstenaars. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Genummerd exemplaar 106/750.
”Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Une édition en deux volumes avec chaque fois trois images imprimées de douze artistes. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Exemplaire numéroté 106/750.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#307
Een lampenvoet van opaalglas met een handgeschilderd decor van twee vrouwenprofielen in een cartouche op blauwe achtergrond.
Un pied de lampe en opaline, décor peint à la main de deux profils féminins en cartouche sur fond bleu.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220/260 -
#392
Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.
Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#55
“Georgius”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in 18 karaats geel gouden hanger.
”Georgius”. Une pièce en or jaune 18 ct. dans un pendentif en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,10 g Ø 3,50 cmEstimate: € 300/400 -
#46
Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#97
Vier bronzen appliques met telkens twee lichtpunten en bovenaan versierd met een schelp.
Quatre appliques en bronze à deux points lumineux et décoration de coquillage au dessus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#800
Een paar handgeknoopte wollen karpetjes.
Une paire de carpettes en laine faites main.No longer availableDim. 133 x 68 & 130 x 77 cmEstimate: € 30/40 -
#786
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils, style Louis XV, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 100/160 -
#267Jaeger-Lecoutre
Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.
Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941
“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100/160