Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

Collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.
SKU: 1212170030.
Category: Mode.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 180 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #161
    Delvaux

    “Satan”. Een lederen handtas.

    Sac à main "Satan" en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 320
  • #138

    Drie vintage handtassen.

    Trois sacs à main vintage.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #582
    Victor Dolphyn
    Period: Diest, 1909 - Antwerpen 1992

    Een studie voor een leeuwenjacht. Aquarel op karton. Gesigneerd en gedateerd 1936. Diverse beschadigingen.

    Etude pour une chasse au lion. Aquarelle sur carton. Signée et datée 1936. Plusieurs dégâts.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #545

    Art Deco hanglamp.

    Une lampe art déco.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #233

    Metalen kerstboom.

    Un sapin de Noël en métal.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #553

    Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. D: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #83

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512

    Portret van een burgervrouw. Chinees schilderij.

    Portrait d'une bourgeoise. Peinture chinoise.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #763

    “St. Rochus”. Een beeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    "St. Roc". Une statue en porcelaine de Bruxelles polychrome doré.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #619
    Märklin

    Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.

    Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.

    Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 332,25 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #279

    “Houtsprokkelaar in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Ramasseuse de bois dans la forêt". Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #427

    Twee zout, mosterd en azijnstelletjes op achthoekige verzilverde schoteltjes. We voegen, er vier kristallen asbakjes in houdertje aan toe.

    Deux garnitures de table comprenant deux salières, deux pots à moutarde, deux vinaigriers sur des plateaux octogonaux argenté. Nous ajoutons quatre petits cendriers en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #394

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More