Similar lots by type
-
#727
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#5
Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#380Euroconsumers
Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200/2300 -
#375Guess
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#565
Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120/150 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500/1700 -
#385Gino Milano
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#55Dialogue
Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#60
Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#85Mont Blanc Meisterstuck
Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400/1500 -
#360Michael Kors
Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200/2400 -
#500
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#50Mont Blanc Meisterstück
Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#515
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#810
Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100/150 -
#70
Een halssnoer en een broche van koraal. We voegen er een art deco hanger van zilver bezet met markasiet en agaat aan toe.
Collier et broche en corail. Ainsi qu’un pendentif art déco en argent serti de marcasite et d’agate.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#390Mercedes-Benz collection
Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#335
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000/1200 -
#350
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200/3400 -
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#677
Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#619
Een olielamp van messing en geglazuurd aardewerk, mauve in de massa.
Lampe à huile en laiton et faïence à glaçure mauve.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50/80 -
#510Rochas
“Byzance”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml en “madame Rochas” een geparfumeerde poeder. We voegen er een kennismakingsdoos met vijf verschillende parfums aan toe.
“Byzance”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 25 ml et “Madame Rochas”, une poudre parfumée. Nous ajoutons une boîte de présentation contenant cinq parfums différents.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#451
Een lot van zeven verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. Enkele randschilfers. XIXe en XXe eeuw.
Lot de sept assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats. XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 45/70 -
#290
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 120/180 -
#174Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Reiger bij een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1886.
“Héron prés du lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1886.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 180/240 -
#570
Een naamkaartjeshouder van parelmoer, een doosje van schildpad en een paar broches e.a.
Un porte cartes de visite en nacre, une petite boite en écaille et quelques broches.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#454
Een piedestal van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Un piédestal en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120/200 -
#423
Vijf diverse borden van Chinees porselein. XVIIIe eeuw. Diverse haarscheuren.
Cinq assiettes en porcelaine Chinoise. XVIIIième siècle. Plusieurs cheveux.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#143Royal Dux
“Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 260a/300