#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#312Albert van Dyck“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#488Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
A South American terracotta jug with decorative geometric patterns.No longer availableDim. h 35 cm, Ø 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#247Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.
A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 100 / 150 -
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#554Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.No longer availableDim. h 99 x l 128 cmEstimate: € 120 / 180