#587Eschenbach Bavaria GermanyEen porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.
#34“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#237Een gegraveerd glasservies.
#325Een antieke massief houten koffer.
#410Armani CollezioniEen halsketting en broche van Giorgio Armani, gemerkt en met originele doos.
#258L. VanbosEen gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#109“Portrait d'une jeune fille”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a young girl". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 33cmEstimate: € 80 / 120