#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#697Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
A double-sided gingerbread shape with animals and the other side with a musician, fisherman, and two hunters.No longer availableDim. 50 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.