#450ClipperEen zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#554Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#101Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.No longer availableDim. 2045 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#11“History of the golf club” & “The development of the golf ball”. Een paar houten bureau deco pennendoosjes met golf gerelateerde ornamenten.
"History of the golf club" & "The development of the golf ball". A pair of wooden desk decorative pen boxes with golf-related ornaments.No longer availableDim. 11 x 26cmEstimate: € 75 / 125 -
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#51Wilhelmus Nakatenus“Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.
"Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
"Nova Antiqua Flandria." Map of Flanders by 'D. Aubertus Mireus'. 18th century.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 120 / 140