#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#231Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.No longer availableDim. H 38,5, L.37,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
"Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.No longer availableDim. h 42 x b 66 cmEstimate: € 80 / 120