#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#565Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
A wooden newspaper stand with 5 metal holders.No longer availableDim. 160cmEstimate: € 120 / 140 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#259A. Delannoy‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#500Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
A mask of carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 47 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120