#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#171Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.No longer availableDim. 40 x 32 x 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#117Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.No longer availableDim. 21 x 38 x 12cmEstimate: € 80 / 120