#208Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.
#488Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
A South American terracotta jug with decorative geometric patterns.No longer availableDim. h 35 cm, Ø 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#320Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#478Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70