Similar lots by type
-
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#115Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Certificat d’authenticité.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#389Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#152CartierEen handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#76Indo-BidjarWollen karpet met geometrisch bloemenmotief. Handgeknoopt.
Carpette en laine à motif géométrique aux fleurs. Nouée main.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 25 / 50 -
#213Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#565MexicoDrie verschillende halssnoeren en één armband van 925 ‰ zilver.
Trois colliers et un bracelet en argent 925‰.No longer availableDim. 97 gEstimate: € 150 / 250 -
#81Royal KopenhagenVier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#673Een schaaltje met tuit van meerkleurig porselein in de vorm van een lotusbloem.
Petit bol au bec verseur en porcelaine polychrome en forme de fleur de lotus.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 65 / 775 -
#495EcuadorDrie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#22Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#319Spartaco Lombardo“Sloepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Chaloupes sur un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 86.No longer availableDim. 30 x 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#729Een zeshoekige bijzettafel in renaissancestijl van gebeeldhouwd eikenhout met getorste poten.
Table de salon hexagonale de style Renaissance en chêne sculpté. Pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#638Een keizer en keizerin van ivoor en been op hout. Chinees werk.
Empereur et impératrice en ivoire et os sur bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400 / 600

