Similar lots by type
-
#330
Een paar halskettingen van barnsteen.
Une paire de colliers en ambre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 13,93 gEstimate: € 300/400 -
#55Delvaux
Een lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.
Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#315
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen, één met initialen en één bezet met een fantasiesteen.
Deux différentes bagues en or jaune 18 ct dont une présentant des initiales et l’autre sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 160/200 -
#180
Een parelsnoer van azuriet en malachiet.
Collier de perles d’azurite et de malachite.No longer availableEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#432Leo Ferre
“Les artistes”. Een map met daarin de teksten van het gelijknamige nummer, samen met zes gesigneerde lithografieën van Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz en Jef Van Tuerenhout. Het geheel genummerd 2/150.
”Les artistes”. une farde contenant des textes en relation avec la chanson du même nom, ensemble avec six lithographies de Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz et Jef Van Tuerenhout. L’ensemble est numéroté 2/150.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#144Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/180 -
#731
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#754
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#376
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.
Table à jeux en acajou à tablette rabattable et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420/500 -
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#477
Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/70 -
#423
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#250
Een 18 karaats geel gouden armband, broche en ketting met hanger in blad vorm bezet met pareltjes. In etui.
Bracelet, broche et pendentif avec chaîne en or jaune 18 ct en frome de feuilles, sertis se petites perles. Dans un étui.No longer availableDim. 17,61 gEstimate: € 600/800 -
#143The Franklin Mint
“Poised for Glory”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar ontwerp van Dr. Robert Taylor. 1992.
”Poised for Glory”. Une statue en bronze patiné brun d’après une idée de Dr Robert Taylor. 1992.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200