Other lots in this auction
-
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#212Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.
Un miroir à encadrement richement décoré et doré.No longer availableDim. 124 x 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#272L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83ComtesseEen cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.
Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 39 + 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91Een gazelleschedel op muurplaat.
Un crâne de gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#332“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#688Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre aux décors de papillons et fleurs. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490“Wijze met scroll”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Sage et rouleau”. Un netsuke en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle. Signature à la base.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches op een gele fond met bloemen en versierd met twee hertenkoppen in reliëf. Met sokkel.
Un vase en porcelaine de Chine au décor de personnages en cartouche sur un fond jaune et fleurs et décoration de deux têtes de cerfs en relief. Avec un socle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#414Een paar boekensteunen van arduin met terracotta leeuwenkoppen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille a têtes de lions en terre cuite.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585“Veter strikkende man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme qui noue ses lacets”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signée. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 100




