#130Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#515Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.No longer availableDim. h 266 cmEstimate: € 300 / 400 -
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#185Een korte pijp met pijpenkop en geïntegreerde vochtsluis van porselein versierd met een alpenlandschap in kleur. Berkenhouten steel, hoornen mondstuk. Metalen deksel en monturen.
A short pipe with pipe bowl and integrated moisture lock made of porcelain decorated with an alpine landscape in colour. Birch wood handle, horn mouthpiece. Metal lid and frames.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 60 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#575Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.
A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.No longer availableDim. 78 x 90 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een hallamp van amberkleurig gebonden gebombeerd glas.
A hall lamp of amber coloured bonded curved glass.No longer availableDim. +- h 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60