Similar lots by type
-
#581
Een lot van vijf Buck Danny stripalbums:- “De spookkoningin”- “Vlucht naar de verloren vallei”- “Vliegende tijgers tegen piraten”- “Haaien in de Chinese zee”- “De deserteur”.
Lot de cinq albums de Buck Danny:- “De spookkoningin”- “Vlucht naar de verloren vallei”- “Vliegende tijgers tegen piraten”- “Haaien in de Chinese zee”- “De deserteur”.No longer availableEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#646
Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#304
“Mme Vigée-Lebrun en haar dochter”. Olieverf op doek. Naar Elisabeth Vigée Lebrun.
“Mme Vigée-Lebrun et sa Fille”. Huile sur toile. D’après Elisabeth Vigée-Lebrun.No longer availableDim. 91 x 64 cmEstimate: € 150/200 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250/350 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250/400 -
#204B.C. Koekkoek
“Rivierlandschap met personages”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Paysage rupestre aux personnages”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 400/600 -
#720
Een zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd. Gegraveerd en met voorstelling van een een smid met knecht in zijn smidse.
Remontoir à double boîtier. Numéroté. Decor gravé d’un maréchal-ferrant et son aide dans leur forge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#610Chemin de Fer
Twee verschillende zakhorloges remontoirs dubbele kast. V.C. en Suisse.
Deux différents remontoirs à double boîtier. V.C. Suisse.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#659Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200/240 -
#497
Een lot meerkleurig Chinees porselein bestaan de uit twee fô-honden, twee katten en twee halsvaasjes.
Lot de porcelaines de Chine polychromes comprenant deux chiens de Pho, deux chats et deux vases aux longs cols.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#543
Een lot gebeeldhouwd ivoor bestaande uit een pauw en een netsuke in de vorm van een theaterspeler.
Lot d’ivoires sculptés comprenant un paon et un netsuké en forme d’acteur de théâtre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 8,5 en 6,5 cmEstimate: € 120/200 -
#698
Een lot van tien boeken m.b.t. kunst en architectuur. Diverse uitgeverijen.
Lot de dix livres concernant l’art et l’architecture. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#283Lalique, France
Een octogonaal bord van kleurloos kristal, versierd met een gestileerd en gesatineerd bladmotief op de vleugel. Gemerkt.
Assiette octogonale en cristal incolore décorée de feuilles stylisées et satinées sur l’aile. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 150/180