#757
Een oude houten sigarenvorm.
#157
Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#549
#493
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#471
Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
#136
Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
#783
Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
#654
#776
“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
#196
Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
#329Vlaamse School
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 100