Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een partij zilveren munten, waarvan 32 stukken van 50 Belgische frank en 4 stukken van 5 frank (1 Napoléon III van 1869, 1 Louis-Philippe van 1842 en twee Leopold II van 1870 en 1874).

Een partij zilveren munten, waarvan 32 stukken van 50 Belgische frank en 4 stukken van 5 frank (1 Napoléon III van 1869, 1 Louis-Philippe van 1842 en twee Leopold II van 1870 en 1874).

Un lot de pièces de monnaie en argent, dont 32 pièces de 50 francs belges et 4 pièces de 5 francs (1 pièce Napoléon III de 1869, 1 pièce Louis Philippe de 1842 et deux pièces Léopold II de 1870 et de 1874).
Dim. 498,85 g
SKU: 1112180005.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114
    R. Garlé

    “Moeder met kinderen in het gras bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Mère et enfants dans l’herbe près de la fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #719
    Panamarenko

    Affiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.

    Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.
    No longer available
    Dim. 71 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #794

    ‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.

    ”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #197

    Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.

    Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #642

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #792

    Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.

    Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een zwartgelakte tombeau commode met twee laden, een marmeren blad en versierd met verchroomd brons beslag.

    Une commode tombeau laquée noir à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze chromé.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427
    Val St-Lambert

    Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.

    Une coupe Art Déco en verre vert fumé.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm H 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #521

    Een keizerskoppel uit ivoor. Twee beeldjes met houten sokkel.

    Un couple impérial en ivoire. Deux statues sur socles.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #251
    Christofle, Paris

    Diverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.

    Un lot d’objets divers en verre et métal argenté: un poivrier, une salière, un saupoudroir à sucre, une pince à sucre, un ensemble à sels (montures en argent massif) et un pique-fleurs. Marqués.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #595

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More