Other lots in this auction
-
#405
Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#233Hercules
Een verzilverd metalen bestek waaronder 6 grote messen Solingen,7 serveerlepels, 1 pollepel, 12 grote lepels- vorken en messen, 24 kleine vorken en 12 kleine messen, 12 botermesjes, 12 vismessen, 12 dessertvorkjes en 11 dessertlepels en 12 koffielepels.
Un service à couverts en métal argenté dont six couteaux Solingen. Sept cuillères de service, une louche, 12 grandes cuillères - fourchettes et couteaux. 24 petites fourchettes et 12 petit couteaux. 12 couteaux à beurre, 12 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 11 cuillères à dessert et 12 cuillères à café.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300/500 -
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120/200 -
#247Christofle, Paris
Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#280
Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une demi-alliance américaine en or blanc 18 ct ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 550/650 -
#303Val St-Lambert
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200/220 -
#490
“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40/60 -
#336
Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60