#562Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#398Een geglazuurd aardewerken reliëf.
#647Een oude bento van riet en bamboe. Lichte schade.
#466Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
#317Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.
Un petit casque de scaphandre en cuivre rouge et jaune, monté en lampe.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#624Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
#689Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#212Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de majordome en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 150 / 180