#267Een paar messingen kandelaars met zeven trapsgewijs opgebouwde lichtpunten.
#317Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.
Un petit casque de scaphandre en cuivre rouge et jaune, monté en lampe.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620Een wasberenpak. Carnavalskostuum.
#88Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
#666Een Empire halllamp van messing en plaatijzer met centraal een glazen vlam en rondom zes lichtpunten.
#370Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
#694Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.
#364Frans DillePeriod: 1909 - 1983Een reeks van vier lithografieën. Alle gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat.
Une série de quatre lithographies. Toutes signées et numérotées 7/20 hors planche.No longer availableDim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een vossenpak. Carnavalskostuum.
#87Een gesculpteerde albasten lampenvoet.
Un pied de lampe sculpté en albâtre.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 40 / 50