Similar lots by type
-
#399Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.
Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#363Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.
Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#571Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.
Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#789Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à / 400
Other lots in this auction
-
#247Een zilveren sauskommetje met Engelse keuren.
Saucière en argent aux poinçons anglais.No longer availableDim. 8,5 x 14 cm 109,73 gEstimate: € 70 / 90 -
#420Twee kleine zakhorloges remontoirs van gedreven en gegraveerd zilver, 800 en 925 ‰. Genummerd.
Deux petits remontoirs en argent repoussé et gravé. 800 et 925‰. Numérotés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#589Toyokuni II UtagawaEen oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een schoenenkastje van gefineerd hout met een lade en een klapdeurtje.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à un tiroir et une abattante.No longer availableDim. b: 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#465Een massief messingen kompas.
Boussole en laiton massif.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#223Een smeedijzeren slagzwaard. Decoratief exemplaar.
Glaive décorative en fer forgé.No longer availableDim. L. 163 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371BingEen speelgoedfornuis van gietijzer en koper met spiritusvuur.
Poêle à jouer en fonte et cuivre aux feux à l’alcool.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#775Park Swiss made E.A.Twee verschillende stopwatches. Genummerd.
Deux différents chronomètres. Numérotés.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 101 cmEstimate: € 200 / 220 -
#160Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,20 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 800

