#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#291
“Wuta”. Een houten schaalmodel van een platbodem.
#493
Een geribde schotel van Imariporselein.
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#760
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
#710
Een paar mahoniehouten stoelen, tijdperk Louis-Phillipe.
#793
#488
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40/50 -
#766
#588
Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 240/300