#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
#261Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
#764Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
#443Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#447Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
#723Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220
#214Buuk“Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#292Floris Jespers“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#5Een partij zilveren munten, waarvan 32 stukken van 50 Belgische frank en 4 stukken van 5 frank (1 Napoléon III van 1869, 1 Louis-Philippe van 1842 en twee Leopold II van 1870 en 1874).
Un lot de pièces de monnaie en argent, dont 32 pièces de 50 francs belges et 4 pièces de 5 francs (1 pièce Napoléon III de 1869, 1 pièce Louis Philippe de 1842 et deux pièces Léopold II de 1870 et de 1874).No longer availableDim. 498,85 gEstimate: € 200 / 300 -
#22Edmond Van DoorenPeriod: 1895-1965“Kasteel op een rots”. Gravure. Gesigneerd en met opdracht van de kunstenaar.
”Château sur rocher”. Une gravure. Signée et avec dédicace de l’artiste.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#234“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#562Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#165Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. 1875. Leopold II.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260 / 280