#751
Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#632
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#162Charles H.D. BolandPeriod: 1850 - ?
“Hond aan een konijnenhol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#608
Lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé décorée de guirlandes et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120/160 -
#158
Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#266
Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
#165Georgina von Etzdorf
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#267
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5de druk. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, slijtage aan cover.
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5e édition. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, usures à la couverture.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#123
#220
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450/550 -
#374
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100