Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pelsmantel van zwarte nerts. Aangekocht bij Huis Greven te Mechelen.

Een pelsmantel van zwarte nerts. Aangekocht bij Huis Greven te Mechelen.

Manteau en vison foncé. Provenance Maison Greven à Malines.
SKU: 0812150400.
Category: Textiel.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #768

    Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

    Tapis de selle oriental. Noué main.
    No longer available
    Dim. 1434 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een pelsmantel van zilvervos.

    Manteau en renard blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #794

    Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.

    Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #755
    Ls. Gaye à Lestelle

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.

    Pendule comtoise en cuivre repoussé au cadran émaillé. Complète aux clé et poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #474
    Albert Savery

    “De Leie in de winter”. Kleurenlitho. Met atelierstempel en buiten de plaat gesigneerd door Roger Hebbelinck en genummerd 320/350.

    “Le Lys en hiver”. Litho en couleurs. Avec cachet d’atelier et numéro 320/350 et signature de Roger Hebbelinck hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #392

    Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #57
    Pierre Cardin

    Een handtas van zwart en rood leder.

    Sac à main en cuir rouge et noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.

    Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #570
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #662
    Maurice Vallet
    Period: °1908

    “Compositie-assemblage”. Op paneel. Gesigneerd.

    “Composition-assemblage”. Sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 81 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #653

    “Badend naakt”. Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor.

    “La baigneuse”. Représentation érotique en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 2,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #245

    Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.

    Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More