Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

Une pendule de cheminée en laiton décorée de plaques de cloisonné et de porcelaine.
Dim. h. 24 cm
SKU: 2004210048.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    Salvador Dali

    “Explosive madonna”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 105/250 buiten de plaat.

    Explosive madonna . Une lithographie. Signée et numérotée 105/250 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #3
    Goebel, Germany

    Twee meerkleurig porseleinen vogeltjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux oiseaux en porcelaine multicolores. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #530
    NSM

    Een Duitse jukebox met 69 singles. Dekselscharnieren te herstellen. Jaren ‘70. Werkende staat.

    Un juke-box allemand avec 69 disques. Charnières de couvercle à réparer. Années 1970. État de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. 84 x 108 x 56 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #611
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal, model Galatée. Gemerkt.

    Une paire de bougeoirs hexagonaux en cristal incolore taillé, modèle Galatée. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #586

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Un tapis de Chine en laine noué à la main avec des dragons dans la décoration.
    No longer available
    Dim. 275 x 190 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Twee verschillende tweedelige serveerbestekken met zilveren handvatten.

    Deux couverts de service différents en deux pièces avec poignées en argent.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #13

    Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.

    Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #365

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een aardewerken tabakspot. Parijs 1801. Met messingen deksel.

    Un pot à tabac en terre cuite. Paris 1801. Avec couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #268

    “Musicerende Pierrot”. Een meerkleurig gepatineerde plaasteren groep met spiegel.

    Pierrot musicien . Un groupe de plâtre patiné multicolore avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Vier glas-in-loodramen, waarvan twee grote in art nouveaustijl.

    Quatre vitraux, deux grands de style Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #333

    Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.

    Un moule à pâté oblong en cuivre rouge avec couvercle, poignée en laiton. XIXème siècle. Avec monogramme V.H.
    No longer available
    Dim. L.38,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More