Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

Une pendule de cheminée en laiton décorée de plaques de cloisonné et de porcelaine.
Dim. h. 24 cm
SKU: 2004210048.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Alexandre, Belgium

    Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.

    Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van wit leder.

    Un sac à main en cuir blanc.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 230 / 260
  • #346

    Een paar stoeltjes van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chaises en bois patiné or de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665

    Twee sierborden, waarbij één gemerkt van Villeroy & Boch en het ander van Royal Boch.

    Deux assiettes décoratives, l'une marquée par Villeroy & Boch et l'autre par Royal Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #80
    Philada. Watch case co.

    Een verguld metalen zakhorloge. Riverside N.J. U.S.A.

    Une montre de poche en métal plaqué or. Riverside N.J. USA
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #272
    Barton

    “Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.

    Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie d'un saphir central de + - 1,20 ct. et de diamants d'un poids combiné de + - 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #395
    Eichwald, Oostenrijk

    Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.

    Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208

    Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.

    Un lustre en cristal et cuivre avec des pendeloques de style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #684

    “De liefdesverklaring”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    La déclaration d'amour . Un groupe de biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More