Similar lots by type
-
#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#218
Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.
Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#172
Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#476
Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120/180 -
#202
“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 400/600 -
#128
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170/200 -
#587Chartier F.
Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.
Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#485
Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#278Fraipont, Bruxelles.
Een pendule van groen marmer, getooid met een beeld van een violist van zamak naar een werk van Moreau. Omstreeks 1900. Met slinger en sleutel.
Une pendule en marbre vert, décoration d’une statue en régule représentant un violoniste d’après une oeuvre de Moreau. Vers 1900. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/200 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
“Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 500/600 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700/800 -
#258
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 120/180 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800/1000 -
#71J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#181
Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 900/1000 -
#197Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#571
Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.
Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500/600 -
#219
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200/300 -
#239
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.
Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 200/280 -
#799
Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#352Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.
Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#618
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.
Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#150
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400/1600 -
#317
Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre rouge au décor floral.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/70 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100/180 -
#328
Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#690Goum
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie faite main.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 400/600 -
#507
Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#214
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#4
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80/120 -
#771
Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
Un moule à cigares “Perlu-Vorm”.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 25/35 -
#417
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#362
Een sigarettendispenser van gepolychromeerd hout in de vorm van en huisje.
Un porte-cigarettes en bois représentant une petite maison.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#261
Een oude verkoopsovereenkomst tussen zes partijen. Gedateerd 1671 en 1665 op de verso.
Un ancien document concernant des conditions de vente relatif à six parties. Daté 1671 et 1665 au verso.No longer availableEstimate: € 40/60