#43L & M.
“Madonna met Kind”. Beeld van kleurloos biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
"Vierge à l'Enfant". Statue de biscuit incolore. Marquée et numérotée en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 40/60 -
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
#516Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#139Van der Veken (?)
“Schapen en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moutons et poules à la grange". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#437
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#94Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voilier sur une mer agitée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50,5 cm x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#541
#386
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#194A. De Can
“Het aanzoek in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"La demande en mariage dans un intérieur". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableDim. 65 cm x 90,5 cmEstimate: € 200/300 -
#329
Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.
Une paire de chenets en laiton de style rococo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#629
“Marine”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paul Permeke.
"Marine". Huile sur toile. Attribué à Paul Permeke.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100