Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Samuel Marti
Period: 1922 -

Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
Dim. h:42 cm
SKU: 0703230181.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #181
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #340

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.

    A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #121

    Een ovale gedreven zilveren siermandje met deels ajour decor van oogstende putti. Gemerkt en gehaltekeur 800/1000.

    An oval hammered silver decorative basket with partly openwork decoration of harvesting putti. Marked and quality mark 800/1000.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #96
    Jacob Jozef Kohn, Wenen

    Een mahoniehouten console tafeltje met glasplaat blad en hieronder velour bekleding. Eind 19e eeuw, onderaan gelabeld “Jacob Jozef Kohn Wien”.

    A mahogany console table with glass top and velvet upholstery below. Late 19th century, labeled at the bottom "Jacob Jozef Kohn Wien".
    No longer available
    Dim. h78 x l54 x b83cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #365

    Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.

    A wrought iron hearth screen decorated with copper balls.
    No longer available
    Dim. 77 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #437

    Lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten decor, gemerkt onderaan.

    Lot of 3 Japanese Imari porcelain vases, floral and plant decoration, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h34cm b18cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #668

    Een paar gedraaide houten kandelaars.

    A pair of turned wooden candlesticks.
    No longer available
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #330

    Zes pijpen van steenrode terracotta. Eén ervan korter en lichtjes bewerkt. Twee andere met een benen en met een houten steel.

    Six pipes of brick red terracotta. One of them shorter and slightly edited. Two others with legs and with a wooden handle.
    No longer available
    Dim. L: 15-26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct en een grote parel.

    An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.32 ct and a large pearl.
    No longer available
    Dim. 10,15 g p: 1,5 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #343

    Mal van 2 houten plankjes met dierlijke figuren afgebeeld als chocoladevormen.

    Mold of 2 wooden boards with animal figures.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More