#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#59Jef De Leeuw“Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.
“Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
"Lino C". A linocut, signed and dated 1935.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20 / 25