#602
Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#546
Een eikenhouten bureau genre American desk.
#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960
“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#666
Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#522
“Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.
#535
#491
Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
A pair of covered vases of blue and white porcelain. Chinese work.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 300/340 -
#403
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75/100 -
#632
Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#41
“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Woman with hat". A patinated plaster bust.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#698
Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
A brown leather Chesterfield three-seater sofa/bed.No longer availableDim. 66 x 210 x 95 cmEstimate: € 300/500