#276Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw. Op te frissen.
Un buffet en chêne à deux portes à moulures en dessous de deux tiroirs. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 108 x 143 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#824Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
#643Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#152“Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 64 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#798Een tijger van brons. Aziatisch werk.
#535Een lot van acht ivoren biljartballen.
#740Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 120