#475Een lot van tien witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.
#541Hotei en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Hotei et autre. Deux netsukes en ivoire sculptée et partiellement polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#683Een art-deco hallustertje met glazen kap.
#63Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.
Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342“Hofstede”. Olieverf op paneel.
#813Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
#76Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#533“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 110 -
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#716Een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. In het opzet zes kleine laden onder een gedeelte met legplanken, een klein deurtje en een centrale spiegeldeur. Jaren ‘20.
Un buffet à deux corps, deux portes panneau en dessous et deux tiroirs, le dessus avec une étagère, six petits tiroirs et une petite porte et porte centrale à miroir. Années ‘20.No longer availableDim. h: 205 x 115 x 60 cmEstimate: € 50 / 80