#172B. Nollet“Herbergscène”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700. Vervaagde signatuur op de tafelpoot. Met rapport.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700. Signature effacée sur le pied de table. Avec rapport.No longer availableDim. 28,5 x 22,3 cmEstimate: € 400 / 600 -
#553“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
#193“Spiegel der natuur en School ter Teekenkunde, bevattende LXXVI afbeeldingen van landschappen, landsdouwen, watergezichten, enz. enz. Allen zoo veele studiën van Silvestre, Perelle, Quinault, Du Moulin, Della Bella, Zaftleven, Almeloveen, Van Schyndel, Nolpe, Vermeulen, Visscher en Schenk...”. Ed. Van Esveldt-Holtrop Amsterdam 1830 (handgeschreven datum. In-8 liggend. Mooi ingebonden, goede staat.
“Spiegel der natuur en School ter Teekenkunde, bevattende LXXVI afbeeldingen van landschappen, landsdouwen, watergezichten, enz. Allen zoo veele studiën van Silvestre, Perelle, Quinault, Du Moulin, Della Bella, Zaftleven, Almeloveen, Van Schyndel, Nolpe, Vermeulen, Visscher en Schenk...”. Ed. Van Esveldt-Holtrop Amsterdam 1830 (date écrite à la main. In-8 couché). Belles reliures, en bon état.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#323Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
#565Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
#446Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#247Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#723Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Artisans”.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130