#378Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#373Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#388Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...No longer availableEstimate: € 30 / 40
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#771Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
#100Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct serti de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 14 ct et de marquises de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#68“Nar en jonge vrouw met gitaar”. Een groepje van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt met een ‘F’ onder een kroon.
“Bouffon et jeune femme à la guitare”. Un groupe de porcelaine polychrome. Marque a l’arrière - F sous une couronne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
#551Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een interieur. Kleine bakfout en haarscheur. Begin XXe eeuw.
Un vase en porcelaine chinoise avec décor polychrome - scène de la Cour Impériale. Quelques dégâts. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#794“Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Toegeschreven aan Albijn Van den Abeele.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 500 / 600 -
#285Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillants de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
Une bonbonnière en cuivre repoussé, décor de fruits, et un vide poche en étain en forme de feuilles et baies.No longer availableDim. l: 15 & 16 cmEstimate: € 40 / 60