Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een percussiegeweer.
Een percussiegeweer.
Een percussiegeweer.
Een percussiegeweer.
Oviedo 1867

Een percussiegeweer.

Un fusil à percussion.
Dim. l: 122 cm
SKU: 2004210137.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,65 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #282

    Een zeldzame reeks handgetekende prenten voor een toverlantaarn. Omstreeks 1900.

    Une rare série d'estampes dessinées à la main pour une lanterne magique. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 65
  • #443

    Twee ivoren netsukés in de vorm van diertjes. beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme d'animaux. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten tafeltje, het blad met marmer en parelmoeren inlegwerk.

    Une table en bois dur chinois sculpté, plateau avec incrustations de marbre et de nacre.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667

    Een opengewerkte verzilverd messingen sierjardinière met handvatten in de vorm van engelen. Begin XXe eeuw.

    Jardinière ajourée en laiton argenté avec anses en forme d'anges. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464

    Een studiecollage. Draagt handtekening.

    Un collage d'étude. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 1200
  • #286

    Een houten bibliotheektrapje met vier laden, afgewerkt met kalfsleer.

    Une échelle de bibliothèque en bois à quatre tiroirs, finie en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #20

    Een 18 K geelgouden kleine dameshorloge te herstellen bruto: 9,62 g en een oorbel met parel 2,22 g en een 14 K geelgouden ring 4,18 g.

    Une petite montre de femme en or jaune 18 carats à restaurer brut: 9,62 g et une boucle d'oreille avec perle 2,22 g et une bague en or jaune 14 carats 4,18 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #679
    Carltonware, England

    Een Engels aardewerken theeserviesje, bestaande uit vijf kopjes met schoteltjes, vier cakebordje, een gebakbordje, een theepot, een suikerpot, twee melkpotjes, waarbij één met schoteltje en een honingpot met lepeltje. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé anglais en faïence, composé de cinq tasses avec soucoupes, quatre assiettes à gâteau, une assiette à pâtisserie, une théière, un sucrier, deux pots à lait, un avec une soucoupe et un pot de miel avec une cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #647
    St. Clement, France

    “Herten” Een art deco groep van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Charles Clemeanceau. Gesigneerd.

    Cerf. Groupe art déco en faïence craquelée dessiné par Charles Clemeanceau. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #452
    Elisabeth Noels

    “Zelfportret 2008”. Olieverf op MDF. Stempel van de artiest op de verso.

    Autoportrait 2008 . Huile sur MDF. Cachet de l'artiste au verso.
    No longer available
    Dim. 54 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #470
    Legras

    Een glazen vaasje met geëtst decor met zicht op Venetië. Gesigneerd. Lichte randschade.

    Un vase en verre à décor gravé avec vue sur Venise. Signé. Léger dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More