Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een percussiegeweer.
Een percussiegeweer.
Een percussiegeweer.
Een percussiegeweer.
Oviedo 1867

Een percussiegeweer.

Un fusil à percussion.
Dim. l: 122 cm
SKU: 2004210137.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #329

    “Veer”. Een gravure. Gemonogrammeerd ‘L.F.’ en genummerd 1/2 buiten de plaat en met opdracht.

    Plume . Une gravure. Monogrammé L.F. et numéroté 1/2 à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 20 x 8 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #662
    Emaux de Longwy

    Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #687

    “’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.

    ‘s Lands Glorie . Six albums chromo. Ed. Historia.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 75
  • #103

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #156

    Een tweeledige buffetkast in Antwerpse renaissancestijl met twee maal twee deurtjes, versierd met gesculpteerde engelenkopjes en zuiltjes met vogels. Omstreeks 1900.

    Buffet à deux niveaux de style Renaissance anversoise à deux portes doubles, décoré de têtes d'ange sculptées et de colonnettes ornées d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 204 x 160 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #130

    Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.

    Une broche en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,90 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #505

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Beschadiging aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Degat au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #216

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast in Louis-Phlippestijl met een lade en doucine.

    Une sobre armoire à deux portes de style Louis-Philippe en chêne avec un tiroir et une doucine.
    No longer available
    Dim. 161 x 110 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #601

    Een antieke gepolychromeerde en vergulde houten Boeddha. China.

    Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #668

    Een verzilverd metalen kreeftenbestekje in etui. Voor vier personen, één vorkje manco.

    Couverts à homard en métal argenté dans un étui. Pour quatre personnes, il manque une fourchette.
    No longer available
    Dim. 325,88 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Harry Buyck
    Period: 1928 - 2017

    “Personages”. Pen op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-10-61.

    Personnages . Encre sur papier. Signé et daté le 11-10-61.
    No longer available
    Dim. 11 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #79
    René Engelen
    Period: 1897 - 1971

    “Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Les bords de l’Escaut . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More