Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Enfield Tower 1964

Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.

Un fusil à percussion. Canon probablement plus récent.
Dim. l: 115 cm
SKU: 2004210157.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #383
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #401

    Een deels vergulde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.

    Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.
    No longer available
    Dim. 37 x 3&,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87
    Kieninger, Germany

    Een messingen tafelklokje onder glazen stolp.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.

    Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.
    No longer available
    Dim. b: 202 & 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #148
    Raphaël Nannini

    Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste en métal de Napoléon Bonaparte, sur un socle en marbre vert. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #521

    Een zittende Boeddha van brons. Met kralensnoer van gesculpteerde ivoren schedeltjes. Op losse houten sokkel.

    Un Bouddha en bronze assis. Avec un collier de perles de crânes en ivoire sculptés. Sur une base en bois détachée.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #239
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van André Van den Sande”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    Portrait d'André Van den Sande . Huile sur toile. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    “Veer”. Een gravure. Gemonogrammeerd ‘L.F.’ en genummerd 1/2 buiten de plaat en met opdracht.

    Plume . Une gravure. Monogrammé L.F. et numéroté 1/2 à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 20 x 8 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #404

    “Vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.

    Femme . Technique mixte sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een Tibetaans wollen tapijt.

    Un tapis de laine tibétain.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More