Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Enfield Tower 1964

Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.

Un fusil à percussion. Canon probablement plus récent.
Dim. l: 115 cm
SKU: 2004210157.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #452
    Elisabeth Noels

    “Zelfportret 2008”. Olieverf op MDF. Stempel van de artiest op de verso.

    Autoportrait 2008 . Huile sur MDF. Cachet de l'artiste au verso.
    No longer available
    Dim. 54 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #272
    Barton

    “Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.

    Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    Carltonware, England

    Een Engels aardewerken theeserviesje, bestaande uit vijf kopjes met schoteltjes, vier cakebordje, een gebakbordje, een theepot, een suikerpot, twee melkpotjes, waarbij één met schoteltje en een honingpot met lepeltje. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé anglais en faïence, composé de cinq tasses avec soucoupes, quatre assiettes à gâteau, une assiette à pâtisserie, une théière, un sucrier, deux pots à lait, un avec une soucoupe et un pot de miel avec une cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #264

    Een paar houten nissen met tablet en met trompe-l’oeilschildering op doek. XIXe eeuw. Slijtage.

    Paire de niches en bois avec tablette et trompe l'oeil sur toile. XIXème siècle. Usure.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 330 x 236 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    War Van Overstraeten
    Period: 1891 - 1981

    “Personage in een veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Personnage dans un champ . Huile sur toile. Signé et daté 79.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #479

    “Kinetische vlakkencompositie”. Draagt handtekneing.

    Composition de la surface cinétique . Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 58 x 51 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #126

    Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.

    Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.
    No longer available
    Dim. 88 x 98 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zeeslag bij Sint-Maarten circa 1627.” Gravure.

    Bataille de Saint-Martin vers 1627. Gravure.
    No longer available
    Dim. 58 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een gevarieerd lot met twee miniatuurtjes, een parelmoeren paternoster, een vrijmetselaarsjuweel van een ridder van de rozenkruisers en een aantal schapulieren e.d.

    Un lot varié avec deux miniatures, un chapelet en nacre, un joyau maçonnique d'un chevalier des croiseurs de rosiers et un certain nombre de scapulaires, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More