Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Enfield Tower 1964

Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.

Un fusil à percussion. Canon probablement plus récent.
Dim. l: 115 cm
SKU: 2004210157.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #640

    Een verguld houten beeld van een Quan Yin met duizend armen, als onderdeel van een Zushi-kastje. Japans werk.

    Une statue en bois doré d'un Guan Yin aux mille bras, faisant partie d'un cabinet Zushi. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #408

    Drie diverse moderne beelden van deels gepatineerd koper. Op houten voetstukjes.

    Trois différentes sculptures modernes en cuivre partiellement patiné. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 38, 45 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32
    Jaky Lefrançois

    Drie landschapjes, olieverf op paneel. Alledrie gesigneerd en gedateerd 2011.

    Trois paysages, huile sur panneau. Tous les trois signés et datés 2011.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een driedelig art deco klokstelletje van rose en beige marmer en het uurwerk geflankeerd door bronzen vogeltjes.

    Une horloge art déco en trois parties en marbre rose et beige et le mécanisme d'horlogerie flanqué d'oiseaux en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.

    Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #537

    Een paar Chinese stoeltjes/ piedestals van meerkleurig Chinees aardewerk in de vorm van olifanten.

    Une paire de tabourets / piédestals chinois en faïence chinoise multicolore en forme d'éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #684

    “De liefdesverklaring”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    La déclaration d'amour . Un groupe de biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #42

    Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.

    Une icône de voyage en laiton russe partiellement émaillée.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.

    Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #255

    Een parelhalssnoer met zilveren slot. 835‰.

    Un collier de perles avec un fermoir en argent. 835 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Jacques Delvaux
    Period: 1929 - 2010

    “Expressionistisch landschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage expressionniste Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212
    Ferdinand De Prins
    Period: Brecht 1859 - Reet 1908

    “Huifkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel in de linker bovenhoek.

    Wagon couvert dans un paysage d'hiver . Huile sur toile. Signé. Petite blessure en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More