#778Een regulateurklok met slinger en sleutel.
#393Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
#768Een regulateur in sobere houten kast.
Pendule en chêne sculpté de style éclectique avec un orgue à l‘intérieur et surmontée d’un petit oiseau. Cadran en laiton à décor à l’eau forte. Nous ajoutons une console en chêne.No longer availableDim. h: 70 + 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203Een bronzen pendule gedragen door een olifant en getooid met een Chinees met een parasol.
Pendule en bronze portée par un éléphant et surmontée d’un Chinois à l’ombrelle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 2200 / 2600
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#828Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
#568Chinese houtsculptuur met personages.
#435“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25 / 50 -
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#299Michel Soutine“De Seine met de Pont Neuf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La Seine et le Pont Neuf”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#813Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
#149Alfred Schenk“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186Een lange eikenhouten buffetkast met vier laden, geflankeerd door twee maal twee deuren.
Long buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs superposés, flanqués de deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 292 cmEstimate: € 200 / 400 -
#156Een tweedelig buffet met twee keer twee paneeldeuren en twee laden in de gordel. Einde XIXde eeuw.
#783Een hagedis en een scheper van brons.
Un lézard et un berger allemand en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30