Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.

Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.

Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.
Dim. H:12-16cm
SKU: 3008220321.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #300

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,88 ct.
    No longer available
    Dim. 8,13 g
    Estimate: € 950 / 1000
  • #651

    Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.

    Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 43 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #404

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518

    Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #499
    G. Hauman

    “Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 102 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #62
    Jos Martin

    “Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    “La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #568

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #640

    Twee zwarte handtasjes met één ervan versierd met engeltjes en één okergeel handtasje met zilveren beugel en vakverdeling. Eind 19e eeuw.

    Deux sacs à main noirs dont un décoré d'anges et un sac à main jaune ocre avec support et compartiments en argent. Fin 19ème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #396

    Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.

    Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 118 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #315
    nf

    Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.

    Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #433

    Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.

    Un cheval en bronze lesté dans le style de la période Tang.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More