#248‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.
"Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#602Paul Tuerlinckx“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#399“Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.
“Red smiling face.” Acrylic and pencil on paper. Bears signature. Dated 2013.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#436Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#690Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#74Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#465Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
A silver bracelet in original box. 925‰. Marked.No longer availableEstimate: € 150 / 200