#274
“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
#180
#585
Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#211
Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
#486Kashan
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 360 x 249 cmEstimate: € 250/320 -
#263
#429
“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
#401Stefano Giovannoni
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150/200 -
#555Karadja
Handgeknoopt wollen loper.
Hand-knotted wool runner.No longer availableDim. 340 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#379
“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80/120