#147
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
#240Pontiac
Een roestvrijstalen dameshorloge met lederen polsband in originele doos.
Une montre pour dame en acier inoxydable, bracelet en cuir, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#300Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
#155
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 1800/1900 -
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petit veau”. Techniques mixtes. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#148Jiljé (Joseph Gillain)
#88Val St. Lambert
Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80/120 -
#611
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#351
Twee verschillende speculaas vormen van hout.
Deux moules à spéculoos en bois.No longer availableDim. 40 x 30 en 17 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#16
Een antieke stoel.
Une chaise antique.No longer availableEstimate: € 20/30