Other lots by Tabriz
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#482
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#644Shiraz
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#664Gabbeh
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#654Gabbeh
#619Bidjar
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#689Hamadan
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#679Gabbeh
#334
#369
#342
#634Gabbeh
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#694Koliai
#714Bidjar
#349
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 231 x 84 cmEstimate: € 60/100
#289Paul Bova
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 150/200 -
#545
Petite commode en hémicycle ouvrant à deux tiroirs. Bois de placage, tablette de marbre et montures en bronze. Style Transition.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100/150 -
#774Mauthe
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#535A. Six
“Vue d’un moulin” et “Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 38 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#248
Vijf zilveren eierdopjes met een barok decor van bloemen.
#424
#161
#269
“Vissers”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Pêcheurs”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150/200 -
#630
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#384
Vergulde smeedijzeren spiegel.
Miroir en fer forgé doré.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 40/50 -
#754
#61
Trois plateaux en bois incrustés d’ivoire de tailles croissantes.No longer availableEstimate: € 30/50