#753
Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.
#240
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#165
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450 / 550 -
#179Célestine Vermoelen
“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#382
Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
#741
Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
#897
Een messingen olielampje.
#381
Een art deco lamp van groen glas.
#491
Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.
#785
Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
#160
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ctNo longer availableDim. 11,43 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#241
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.