#808
Langhalsvaas van polychroom Chinees porselein.
Un vase à long col en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 60/80 -
#547
#34G. Coussement
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.No longer availableDim. 48 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#741
Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
#581
Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
#237Hergé
#160
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ctNo longer availableDim. 11,43 gEstimate: € 1200/1400 -
#408Hummel
Engel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un ange en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#326
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#635
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#188
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en plâtre et bois de style Baroque.No longer availableDim. H. 67 & 70 cmEstimate: € 1800/2400