Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Perzische aardewerken tegel.
Een Perzische aardewerken tegel.

Een Perzische aardewerken tegel.

Un carreau de faïence perse.
Dim. 19,5 x 19,5 cm
SKU: 2306200558.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #558
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #406

    Twee verschillende goudgepatineerde houten stoeltjes, waarbij één in Lodewijk XVI-stijl.

    Deux chaises différentes en bois patiné or, une de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #207

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de chandeliers en bronze.
    No longer available
    Dim. H.59 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #224

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst

    Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.
    No longer available
    Dim. 151 x 79 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #522

    Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.

    Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .
    No longer available
    Dim. 90 x 109 & 93 x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441
    Lladro

    “Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.

    Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #394

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #580

    Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.

    Une tête de Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Een rotan salontafel. Sletig.

    Une table basse en rotin. Usée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #569

    Een tuinzicht gesigneerd Altman. Op doek.

    Une vue sur le jardin signée Altman. Sur toile.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #201
    Val St-Lambert

    Een kristallen amberkleurige vaas versierd met bloemen. Gesigneerd op de buik.

    Un vase en cristal de couleur ambre décoré de fleurs. Signé sur le ventre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #517

    Een witgepatineerd aardewerken beeldje op marmeren sokkeltje. Achteraan gemonogrammeerd ‘O.Z.’ Barst in het sokkeltje.

    Statue en faïence patinée blanche sur socle en marbre. Monogrammée O.Z. Fissure dans la base au dos.
    No longer available
    Dim. h:31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Twee handgeschilderde XIXe eeuwse miniaturen, vermoedelijk op ivoor, waarbij één met een portret van Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. In ivoren kadertjes.

    Deux miniatures du XIXème siècle peintes à la main, probablement sur ivoire, l'une avec un portrait de l'impératrice Elisabeth d'Autriche. Dans des cadres en ivoire.
    No longer available
    Dim. 6 x 5 cm; 13 x 11,5 cm (kadertjes)
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More