#544Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
#221Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
#137“Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco
#427Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#281Een lampenvoet met een bronzen pelikaan.
#116Een paar kleine ladetafeltjes in de geest van Boulle.
#591Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
#446Een gebeeldhouwde ronde salontafel met acanthus- en schelpmotieven. Met glazen blad.
Une table basse ronde sculptée avec des motifs d'acanthe et de coquillage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. Ø: 90 cm, H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening.
Libellule en bronze sur pierre naturelle. Signé.No longer availableDim. L. 6,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. (6,47 g)Estimate: € 250 / 300