Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met gedamasceerd decor en met benen heft.
Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met gedamasceerd decor en met benen heft.
Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met gedamasceerd decor en met benen heft.

Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met goudinleg en met benen heft.

Un sabre court de style kindjal persan avec incrustations d’or et manche en os.
Dim. L. 58 cm
SKU: 9903210141.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #123

    Een suiker-en melkpot en 5 theelepeltjes van geniëlleerd zilver met een decor van landschappen, karavanen en zeilboten. Zonder merken. Egyptisch, medio XXste eeuw.

    Un pot à lait et un sucrier et 5 cuillères à café en argent niellé avec un décor de paysages, caravanes et voiliers. Sans marques. Egyptien, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 594 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167
    Waffenfabrik Bern

    Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.

    Une carabine à verrou Vetterli M81. Cal. 10,4 mm.
    No longer available
    Dim. l: 132 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #434
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities. Olieverf op paneel. Beide getekend en resp. gedateerd ‘84 & ‘95.

    Compositions géométriques. Huile sur panneau. Signées et datées respectivement 84 et 95.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #35

    Een 18 K geelgouden broche en een paar bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en robijntjes.

    Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.
    No longer available
    Dim. 3,68 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #356

    Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.

    Jardinière octogonale en ronce avec récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #65

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en onyx.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,18 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #463

    “Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.

    Cinq Saints . Icône de voyage en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #441

    “Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.

    Trois pères d’église . Icône de voyage en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 12 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #642
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #78

    Een bolle vaas en een kruik van aardewerk. De eerste met restant van een merkteken.

    Un vase rond et une cruche en terre cuite. Le premier avec le restant d'une marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223
    Paul Röth, Leipzig

    Een vintage staatkundige globe.

    Un globe politique vintage.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More