#458Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#508Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha de bronze.No longer availableDim. (h: 46 cm)Estimate: € 120 / 200 -
#7Een paar messingen schijfkandelaars.
#261Een schemerlamp op metalen voet met een kap van gekleurd glas in lood.
#150Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 K serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,27 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 4,50 ct.No longer availableDim. 21,45 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#61Een Chinese viool met strijkstook in koffer.
#511“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#393“Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.
Torso mit rotem pfeil & Barbara . Deux dessins, techniques mixtes sur papier. Monogrammés et datés de 1977.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 80 / 100