Other lots in this auction
-
#262Goebel & Märklin“Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.
À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#389André GoezuPeriod: °1939Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.
Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.
Lot de porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, composée d'une grande soupière avec couvercle, de deux vases et de deux pichets.No longer availableDim. h: 23 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een gesculpteerde albasten lampenvoet.
Un pied de lampe sculpté en albâtre.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#513Luba beeld van drie personages op elkaars schouders gezeten.
Statue Luba de trois personnages assis sur les épaules l'un de l'autre.No longer availableDim. H.90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#274Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een klavertje vier.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un trèfle à quatre feuilles.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#239Een messingen luchtertje in Lodewijk XVI-stijl met drie bloemvormige kapjes en een centrale vlamvormige coupe.
Petit lustre en laiton de style Louis XVI trois lumières à abat-jour en forme de rose et une coupe centrale en forme de flamme.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#261Een schemerlamp op metalen voet met een kap van gekleurd glas in lood.
Une lampe de table sur une base en métal avec un abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79H. P. Ulassa (?)“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 240



