#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#617Een albasten lampenvoet.
#301Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met dubbele messingen hoorn.
#120CartierEen 18 K geelgouden ring bezet met een in princess geslepen aquamarijn van +- 0,70 ct. In originele doos en met certificaat.
Une bague en or jaune 18 K sertie d'une aigue-marine taille princesse de + - 0,70 ct. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#531Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.
#356Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.
#196Jos Horenbant“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ville côtière méditerranéenne . Aquarelle sur papier. Monogrammé WK.No longer availableDim. 22,5 x 25,5 cmEstimate: € 60 / 80