#531Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.
#388Een mannelijke staande Komafiguur op zwart marmeren sokkel. Noord Ghana, mogelijk XVIIde eeuw of vroeger.
Un homme debout Coma sur un socle en marbre noir. Nord du Ghana, peut-être XVIIe siècle ou avant.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#295Een 22 K gouden 20 ecu met zilveren rand. Boudewijn 60/40. 1930-1990.
#573Een gepolychromeerd breed vogelmasker. West-Afrika.
#212Een verguld houten butlerspiegel.
#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#406Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#527Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.
#586Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
#423“H. Antipas, patroon der tandartsen”. Messingen reisicoontje.
#332Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200