Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

Un bouclier persan à décor damassé.
Dim. Ø 46 cm
SKU: 9903210161.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 300 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #60

    Een broche 14 K. geel goud met micromosaïek met bloementuil.

    Une broche en or jaune 14 K. avec micromosaïque avec bouquet de fleurs.
    No longer available
    Dim. 21,25 g 6 x 5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #356

    Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.

    Jardinière octogonale en ronce avec récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #662

    Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.

    Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.
    No longer available
    Dim. (h: 42 & 63 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.

    Une table patinée foncée avec deux abattant et sur des pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 96 x 45 + 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #42
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Hoeve in de winter”; “Boer” & “Garnaalvissers”. Drie etsen. Eén gesigneerd buiten de plaat, één in de plaat en één toegeschreven aan.

    Ferme en hiver ; Fermier & Pêcheurs de crevettes . Trois gravures. Une signée à l'extérieur de l'assiette, une dans l'assiette et une attribuée à.
    No longer available
    Dim. 21 x 17 - 25 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #615

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 39 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #251
    Maurice Herbeau, Lille

    Een Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.

    Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453

    “Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.

    Mère de Dieu de tous ceux qui souffrent . Icône de voyage.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #325

    Een 18 karaats geelgouden penning Sodico.

    Médaille Sodico en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 11.30
    Estimate: € 300 / 400
  • #407
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un boîtier en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #337
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een rood gedubbeld vaasje, een groene pique fleur en een blauw gedubbelde en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt onderaan. De laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.

    Lot de cristal taillé, composé d'un vase doublé rouge, d'un pique-fleur verte et d'un bleu doublé et d'un cendrier incolore. Les cendriers marqués en bas. Le dernier avec de très petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.

    Une réplique de vieilles jumelles et une loupe.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More