#255Twee verschillende 18 K geelgouden spelden, één ervan bezet met pareltjes.
Deux épingles différentes en or jaune 18 carats, une sertie de perles.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 80 / 120 -
#327Ovale jardinière van Frans porselein, met gelobde rand, buik versierd met landschappen en rozentuilen, boven-en onderrand in kobaltblauw, voluutvormige oren. XIXde eeuw.
Jardinière ovale en porcelaine française, à rebord lobé, panse à décor de paysages et ombelles roses, rebord supérieur et inférieur en bleu cobalt, oreilles en forme de volute. XIXème siècle.No longer availableDim. 15 x 33 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#643AstraEen microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
#445“Wijze met ruyi”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sage avec ruyi . Un netsuke en bois finement sculpté. XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
Douze couteaux avec manche en argent. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 60