Other lots in this auction
-
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
Un lot de huit groupes de biscuit blancs monochromes. Diverses marques.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#482Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. (h: 69 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#663Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een wijnemmer en een cakemes van Christofle, een dienblad, een mes en twee taartscheppen, een serveertang, een kinderbeker en -lepel en twee slabestekken, waarbij één set met 800‰ zilveren handvatten.
Lot de métal argenté, composé d'un seau à vin et d'un couteau à gâteau Christofle, d'un plateau, d'un couteau et de deux couverts à gâteau, d'une pince de service, d'une tasse et cuillère pour enfants et de deux couverts à salades, un ensemble avec poignées en argent 800 ‰.No longer availableDim. h: 27 cm (emmer)Estimate: € 45 / 65 -
#333Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#47“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
Historia Francica Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. Couvert en parchemin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#80Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif croix serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 480 / 550 -
#277Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
Une corbeille à pain hollandaise en faïence et bois.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#472de ...“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.No longer availableDim. (8,33 g)Estimate: € 320 / 400 -
#305Twee verschillende 18 K geelgouden oude dameshorloges.
Deux montres anciennes différentes en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#563Een eirond vaasje van meerkleurig aardewerk met meerkleurig glazuur. Italiaans werk.
Un vase ovoïde en faïence multicolore à glaçure multicolore. Travail italien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 55



