Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

Un bouclier persan à décor damassé.
Dim. Ø 45 cm
SKU: 9903210151.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 300 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #325

    Een 18 karaats geelgouden penning Sodico.

    Médaille Sodico en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 11.30
    Estimate: € 300 / 400
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #170

    Een herdenkingsmunt van Expo 58 geelgoud 900/1000 met hanger en slot van 18 K. geelgoud.

    Médaille commémorativede l’Expo 1958 en or jaune 900/1000, pendentif et fermoir en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. munt 10,63 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #453

    “Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.

    Mère de Dieu de tous ceux qui souffrent . Icône de voyage.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #578

    Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.

    Figurine en grès d’après la dynastie T'ang.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #109
    W. Vincken

    “Begijnhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Porte du Béguinage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #371
    Jean & Robert Cloutier

    Een aardewerken vaasje met meerkleurig glazuur. Gesigneerd. Jaren ‘50.

    Un vase en faïence à glaçure multicolore. Signé. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #434
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities. Olieverf op paneel. Beide getekend en resp. gedateerd ‘84 & ‘95.

    Compositions géométriques. Huile sur panneau. Signées et datées respectivement 84 et 95.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #368

    Een lot van drie meerkleurig porseleinen muziekgroepjes, waarbij twee Oost-Duitse en één Italiaans. Onderaan gemerkt.

    Un lot de trois groupes de musique en porcelaine multicolore, deux est-allemands et un italien. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #652

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #98

    Twee taartscheppen met zilveren handvat en een verzilverd metalen sauskommetje op schaaltje. Het laatste gemerkt van Wiskemann.

    Deux couverts à gâteau avec manche en argent et une saucière en métal argenté sur un plat. Ce dernier marqué par Wiskemann.
    No longer available
    Dim. l: 15, 19 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More