Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

Un bouclier persan à décor damassé.
Dim. Ø 45 cm
SKU: 9903210151.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 300 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #381

    “Moeder Gods van Kazan”. Messingen reisicoontje.

    Mère de Dieu de Kazan . Icône de voyage en laiton.
    No longer available
    Dim. 8 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een zeer gevarieerd lot boeken, folders e.d. w.o. “La Wallonie, revue mensuelle de littérature et d’Art”. Tweewekelijks mengelwerk, eerste jaargangen, einde XIXde eeuw. En vele andere.

    Un lot très varié de livres, dépliants, etc., dont La Wallonie
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    1 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.

    1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.
    No longer available
    Dim. (8,33 g)
    Estimate: € 320 / 400
  • #611
    Philippe Deshoulieres, Limoges

    Een reeks van zes porseleinen sierborden met meerkleurige decors van beroemde golfbanen. allen gemerkt en in originele doos.

    Suite de six assiettes décoratives avec décors de terrains de golf célèbres. Marque sur la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #71

    Een koperen en een sterlingzilveren munt “Olympiade Tokyo 1964”, beide in etui. Evenals een bronzen medaille “San Diego 200th Anniversary 1769-1969, in etui.

    Une pièce de monnaie en cuivre et en argent sterling Olympiade Tokyo 1964 , les deux en coffret. Ainsi qu'une médaille de bronze San Diego 200e anniversaire 1769-1969, dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #527

    Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec des personnages décorés en bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #166

    Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.

    Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.
    No longer available
    Dim. 100 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #542
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.

    Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80
    Estimate: € 180 / 240
  • #76

    Een klein gefineerd meubeltje met drie laden en een marmeren blaadje.

    Un petit meuble en placage avec trois tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een paar gepolychromeerde smeedijzeren bijzettafeltjes in de vorm van korenhalmen en met ronde glazen blaadjes.

    Paire de tables d'appoint en fer forgé polychrome en forme de tiges de blé et avec des tablettes rondes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm - H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een lot XVIIIe eeuwse gravures met kastelen: - Anderstadt, Lier - Altena, Kontich - Bauwel, Zandhoven (2x, waarvan één ingekleurd) - Berentrode, Bonheiden - Beerschot, Hoboken - Boom - Boechout - Cantecroy, Mortsel - Grobbendonck - Moninchoven, Hemiksem - Heymissen

    Lot de gravures du 18ème siècle avec des châteaux: - Anderstadt, Lier - Altena, Kontich - Bauwel, Zandhoven (2x, dont une colorée) - Berentrode, Bonheiden - Beerschot, Hoboken - Boom - Boechout - Cantecroy, Mortsel - Grobbendonck - Moninchoven, Hemiksem - Heymissen
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #361

    Een reeks van vijftien tegels met een blauw bloemendecor. Belgische productie. Eén met gerestaureerd hoekje.

    Une série de quinze carreaux à décor floral bleu. Production belge. Un avec un coin restauré.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More