Other lots in this auction
-
#228“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Johannes LuykenEen reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.
Série de 15 vieilles eaux-fortes aux scènes bibliques. Edit. J. Covens & C. Mortier (1721-1866). Quelques dégâts d’humidité (pas dans les planches) et quelques tâches.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
Un buste de Beethoven en plâtre à patine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#158Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#67Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#411Een lot varia, bestaande uit een oude Engelse houten schaaf met meetinstrument, een ijzeren deel van een poort of hekwerk, een messingen schoenlepel, een spoel van een spinnenwiel, een messingen pepermolen, een kruithoorn met tinnen en messingen monturen, een ijzeren kaarsensnuiter, een Engelse waterpas, een messingen pepermolen en een antieke aansteker met houten kolf en vuursteenslot.
Un lot d’objets divers, comprenant un rabot anglais en bois avec instrument de mesure, une partie d’un portail en fer, une cuillère à chaussures en laiton, une bobine d’un rouet, un poivrier en laiton, une corne à poudre à montures en laiton et étain, un éteignoir à bougies en fer, un niveau anglais, un poivrier en laiton et un briquet ancien à mécanisme à pierre à feu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#240Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#803Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een bundel met 21 boekjes met telkens 25 vellen 23 karaats bladgoud van 85 x 93 mm.
Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.No longer availableEstimate: € 500 / 700

