#501Emaux de LouvièreEen crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.
#42“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
”Paysage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XVIIème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#843Een kleine bronzen brûle-parfum. Japans werk.
#823Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz fumé de ± 8 ct.No longer availableDim. 9,71 gEstimate: € 250 / 350 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
#706Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#49Ernest Dosschel (?)“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.No longer availableDim. 6,56 gEstimate: € 150 / 200