#893Een paar lage messingen kandelaars.
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#855Een opstapje van notenhout met uitschuifbare trede. Tabletten met vachetteleer bekleed. Engelse stijl.
Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#392Luigi Bardi“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
#189J.M. Tilmes Junior“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500 / 800 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
#277“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#391Boch La LouvièreKleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
Un buste de Beethoven en plâtre à patine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#755Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.
Un bureau à un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 101 x 83 x 51,5 cmEstimate: € 100 / 120