Other lots in this auction
-
#434Een lot verzamelobjecten en promotiemateriaal m.b.t. strips, bestaande uit enkele metalen figuurtjes van Kuifje, knikkers, zeep, briefpapier, stickers, enz.
Un lot de matériel publicitaire en relation avec des bandes dessinées, comprenant des figurines de Tintin en métal, des billes, du savon, porte-lettres, stickers, etc…No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#100Een bundel met 21 boekjes met telkens 25 vellen 23 karaats bladgoud van 85 x 93 mm.
Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#452Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#262“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple noble”. Un groupe, partiellement en porcelaine dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#800Een paar gedreven koperen fotolijsten.
Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels
Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100 / 150 -
#43Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100

