#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#524Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.No longer availableDim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#52Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
“Girl portrait.” Oil paint on panel. Dated '46. Signed.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#554Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
#392Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#408Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#559René CarcanPeriod: 1925-1993“Tree circle”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Tree-circle". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 67 x 55 cmEstimate: € 50 / 70