#22Paul Emile Bécat
Een lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.No longer availableDim. 26 x 59 cm x 4Estimate: € 300 / 360 -
#613
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#292Jan Rudolf
“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
"Three Characters". Lithograph. Signed and numbered 129/129 outside the plate.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 35 / 45 -
#691
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#167
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#249Paul Tuerlinckx
“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#630
Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 47 x 55cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#431
Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
#608
Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690
#305
Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
A lot of 2 mortars including 1 old cast iron and 1 brass replica.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 45