Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een piedestal met entretoise van gefineerd hout met wit marmeren blad en verguld bronsbeslag.

Een piëdestal met tussenblad van gefineerd hout met wit marmeren blad en verguld bronsbeslag.

Un piédestal à entretoise en bois de placage et tablette en marbre blanc, montures en bronze.
Dim. h: 67 cm
SKU: 2310180136.
Category: Meubel.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 190 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #400

    Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.

    Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.
    No longer available
    Dim. 158 x 111 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #325

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #385

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 255 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #320

    Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 245 x 150 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #355

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.
    No longer available
    Dim. 226 x 211 x 86 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #695

    Een klein eikenhouten wandkabinetje met één deurtje met koperen versiering en met twee kleine laden binnenin.

    Petit cabinet mural en chêne ouvrant à une porte ornée de cuivre et à deux petits tiroirs à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #300

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.

    Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 232 x 182 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #305

    Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.

    Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.
    No longer available
    Dim. 200 x 188 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #350

    Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.

    Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #375

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #295

    Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.

    Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 222 x 104 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #616

    Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.

    Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #310

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #596

    Een gefineerd Engels bureau met kalfslederen blad.

    Bureau en bois de placage à tablette en vachette. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. 175 x 114 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #625

    Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.

    Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 114 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #330

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #335

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #365

    Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.
    No longer available
    Dim. 236 x 240 x 83 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #390

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #395

    Een Engelse breakfront bibliotheek met vier gevitreerde deuren bovenaan, twee paneeldeuren onderaan en vier laden in de gordel.

    Une bibliothèque anglaise ‘breakfront’ à quatre portes vitrées au dessus, et deux portes panneaux ainsi que quatre tiroirs dans la ceinture dans la partie du dessous.
    No longer available
    Dim. 192 x 181 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #370

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #360

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #420

    Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.

    Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #162
    J. Devuyst

    “Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #766
    Sarouk

    Een wollen karpet.

    Une carpette en laine.
    No longer available
    Dim. 69 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.

    Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 580 / 650
  • #18

    Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.

    Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #76
    Olyslager, Antwerpen

    Een oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.

    Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.
    No longer available
    Dim. l:91 dm
    Estimate: € 80 / 100
  • #132
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Berger de moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #666

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 262 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.

    Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.
    No longer available
    Dim. H.10,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #771

    Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.

    Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #483

    Een paar vazen van Chinees porselein. Omstreeks 1970.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #39

    “The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.

    ”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More