Similar lots by type
-
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#675
Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200/240 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#315
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#642
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#420
Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60/100 -
#638
Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#286
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120/200 -
#402
Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/50 -
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#405
Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200/1400 -
#797
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#409
Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#435
Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#705
Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#564
Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50/70 -
#785
Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50/80 -
#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#618
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300/500 -
#654
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#357Kopenhagen
Een ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#55Arsa, Rosskopf en Certina
Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.
Un lot de trois montres de poche différents. Certina dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#34Octave Landuyt
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
Un tapis Kashmir en laine nouée main.No longer availableDim. 214 x 136 cmEstimate: € 80/120 -
#338Val St. Lambert
Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25/40 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een damesportret van email. Gesigneerd. L. Clement. Limoges.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un portrait de dame en email. Signé: L. Clement. Limoges.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 200/300 -
#677
Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300/400 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30/35 -
#191
Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
Un missel romain à reliure en cuir doré et fermoirs argentés. Ed. Plantin. Anvers, 1773. En excellent état.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#143
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#809
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120