Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een piedestal van getorst hout.

Een piëdestal van getorst hout.

Un piédestal en bois torsadé.
Dim. h: 88 cm
SKU: 2706170386.
Category: Meubel.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #805

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een voetbankje.

    Une repose pieds.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #620

    Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.
    No longer available
    Dim. 96 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #619

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #790

    Een paar eikenhouten Windsorstoelen.

    Deux chaises en chêne style Windsor.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #629

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #638

    Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.

    Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #782

    Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.

    Une petite vitrine en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.

    Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #770

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een verguld metalen console met glazen blad.

    Une console en métal avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #801

    Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.

    Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #786

    Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.

    Une table avec rallonges à pieds cambrés.
    No longer available
    Dim. 65 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #780

    Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.

    Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #610

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #764

    Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.

    Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #795

    Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.

    Deux chaises en chêne style régence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #788

    Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.

    Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #595
    Gasparucci Italo

    Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.
    No longer available
    Dim. 73 x 199 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360

Other lots in this auction

  • #340

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,51 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #168

    Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.

    Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #326

    Een machinaal wandkleed met een romantisch tafereel naar de XVIIIe eeuw.

    Un tapis mural mécanique représentant une scène romantique d’après le XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 105 x 185 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #461

    Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.

    Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 210 x 153 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #76

    Een houten piëdestal met marmeren blaadje.

    Un piédestal en bois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #661

    Een lot Märklin voor spoortype HO, bestaande uit een locomotief en elf wagons, waaronder panoramawagens. Wagons: 4064, 4085, 4087, 4090, 4169 (2X), 4224, 4294, 4296 & 4269 (2x). Locomotief: 3159 elektrolok krokodil 1020. Allen in originele doos.

    Un lot de douze pièces Märklin pour rails de type HO comprenant 11 wagons et une locomotive dont des wagons panoramiques. Wagons: 4064, 4085, 4087, 4090, 4169( x2), 4224, 4294, 4296 & 4269 (x2). Locomotive: 3159 elektrolok krokodil 1020. le tout dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 280
  • #62
    R. Lynden

    “Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #361
    Liebig

    Een 170-tal Franstalige chromo’s. Eind XIXe - begin XXe eeuw.

    Un lot de ± 170 chromos françaises. Fin XIXième siècle - début XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #366

    Een muziekstaander van gesculpteerd mahoniehout in vier niveaus. Begin XXe eeuw.

    Etagere à musique en acajou sculpté à quatre niveaux. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #787

    Een spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #313
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.

    Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More